SuperPC

počet: 15 30 50 all zoradiť podľa:  názov cena

Kategórie

Hľadáme kolegov.


Ponúkame Vám rôzne formy spolupráce. Hľadáme kolegov na rôzne pozície, služby a činnosti v oblasti obchodu s výpočtovou technikou, softvérom, satelitnou technikou a elektronikou, pri poskytovaní služieb tvorby a dizajnu internetových stránok, pri inštaláciách satelitov, internetu a servisu výpočtovej techniky, elektroniky a ostatných služieb a tovarov ponúkaných našou predajňou a našim elektronickým obchodom www.SuperPC.sk.

Hľadáme zodpovedných a flexibilných ľudí, ktorí majú chuť rásť po stránke pracovnej i vedomostnej a chcú na sebe pracovať.

V súčasnej dobe hľadáme spolupracovníkov na pozície:

Interní spolupracovníci na pozície:

Pracovná pozícia Kvalifikačné
požiadavky
Náplň práce Odmena Miesto výkonu práce
RIADITEĽ/RIADITEĽKA - MANAŽÉR/MANAŽÉRKA FIRMY Komunikačné schopnosti, vedieť jednať a viesť tím ľudí, príjemné vystupovanie, optimistický prístup, logické myslenie, vedieť robiť správne strategické rozhodnutia, v prípade potreby vedieť plniť aj operatívne úlohy, základné znalosti v oblasti výpočtovej techniky, internetu a anglického jazyka(znalosť nemčiny vítaná), serióznosť, spoľahlivosť, čestnosť, precíznosť, samostatnosť. Vedenie - riadenie firmy v Prievidzi, výber, vedenie kolegov, komunikácia s nimi, s obchodnými partnermi (s odberateľmi a s dodávateľmi), návrhy a realizácia zlepšenia a rozvoja celej firmy, vrátane predajne. 2000-3000 EUR/mes. = 24.000-36.000 EUR/ročne Prievidza
Predajkyňa/predajca - vedúca/vedúci predajne


Chceme uzavrieť do 31.03.2017.
Komunikačné schopnosti, príjemné a optimistické vystupovanie, prozákaznícky prístup, logické myslenie, základné znalosti s ovládaním strojopisu, pokladňou, skladom (Omegou), v oblasti výpočtovej techniky, internetu, grafiky a anglického jazyka(znalosť nemčiny vítaná), serióznosť, spoľahlivosť, čestnosť, precíznosť, samostatnosť. Vedenie predajne v Prievidzi, komunikácia s kolegami, s obchodnými partnermi (s odberateľmi a s dodávateľmi), poradenstvo, vybavovanie objednávok, predaj tovaru a služieb, vybavovanie zákazníkov, zákazok i objednávok, návrhy na zlepšenie a rozvoj predajne a pomoc pri ich realizácii. 500-1500 EUR/mes. = 6.000-18.000 EUR/ročne


(Podľa schopností a skúseností.)
Prievidza
Brigádnička / brigádnik do predajne Komunikačné schopnosti, príjemné a optimistické vystupovanie, prozákaznícky prístup, základné znalosti s ovládaním strojopisu, pokladňou, skladom, v oblasti výpočtovej techniky a internetu, serióznosť, spoľahlivosť, čestnosť, precíznosť. Možnosť aj ako absolventská prax. Predaj tovaru a služieb v predajni v Prievidzi, vybavovanie zákazníkov, zákazok i objednávok. Dohodou Prievidza
Servisný technik, technik satelitných a internetových pripojení, aj ako brigádnik Komunikačné schopnosti, príjemné a optimistické vystupovanie, prozákaznícky prístup, znalosti a zručnosti v oblasti inštalácií, opráv a údržby výpočtovej techniky, sieťových zariadení, satelitných, internetových pripojení a anglického jazyka. Možnosť aj ako absolventská prax. Servis, inštalácie, opravy a údržby výpočtovej techniky, sieťových zariadení, satelitov a internetových pripojení, poradenstvo, predaj služieb a tovaru. 500-1500 EUR/mes. = 6.000-18.000 EUR/ročne


(Podľa schopností a skúseností.)
Prievidza
Vedúca/vedúci
e-Shopu
Komunikačné schopnosti, príjemné a optimistické vystupovanie, prozákaznícky prístup, základné znalosti v oblasti výpočtovej techniky, internetu a anglického jazyka, serióznosť, spoľahlivosť, čestnosť, precíznosť, samostatnosť.
Taktiež radi prijmeme ZŤP - Zdravotne Telesne Postihnutých, imobilných, "vozíčkarov",....
Vedenie eSHOPu, komunikácia s kolegami, s obchodnými partnermi (s odberateľmi a s dodávateľmi), poradenstvo, vybavovanie objednávok, predaj tovaru a služieb, vybavovanie zákazok i objednávok, návrhy na zlepšenie a rozvoj eSHOPU a pomoc pri ich realizácii. Dohodou Prievidza a širšie okolie

Externí spolupracovníci na pozície:

Pracovná pozícia Kvalifikačné
požiadavky
Náplň práce Odmena Miesto výkonu práce
Obchodník/
obchodníčka
pre e-Shop - IT
Komunikačné schopnosti, príjemné vystupovanie, základné znalosti v oblasti IT.
Taktiež radi prijmeme ZŤP - Zdravotne Telesne Postihnutých, imobilných, "vozíčkarov",....
Sprostredkovanie predaja tovaru a služieb, vybavovanie objednávok, poradenstvo a predaj tovaru a služieb zákazníkom. Dohodou Celá SR.
Obchodník/
obchodníčka
pre e-Shop
- Elektronika & Elektro
Komunikačné schopnosti, príjemné vystupovanie, základné znalosti v oblasti spotrebnej elektroniky a domácich elektrospotrebičov.
Taktiež radi prijmeme ZŤP - Zdravotne Telesne Postihnutých, imobilných, "vozíčkarov",....
Sprostredkovanie predaja tovaru a služieb. Dohodou Celá SR.
Obchodník/
obchodníčka pre internetové pripojenia (a VoIP)
Komunikačné schopnosti a príjemné vystupovanie, základné znalosti IT a WiFi.
Taktiež radi prijmeme ZŤP - Zdravotne Telesne Postihnutých, imobilných, "vozíčkarov",....
Sprostredkovanie predaja služieb internetových pripojení a súvisiacich produktov. Dohodou Celá SR., v súčasnosti hlavne okresy Prievidza, Handlová, Turčianske Teplice.
Technik internetových a satelitných pripojení Znalosti v oblasti internetových pripojení WiFi a práce s PC, komunikačné schopnosti a príjemné vystupovanie. Údržba internetových pripojení a ich zriaďovanie u zákazníka. Dohodou V oblastiach pokrytia.
Obchodník/
obchodníčka pre web, design a programy/
aplikácie
Komunikačné schopnosti, príjemné vystupovanie. Taktiež radi prijmeme ZŤP - Zdravotne Telesne Postihnutých, imobilných, "vozíčkarov",.... Sprostredkovanie predaja webových stránok, grafických návrhov, 3D návrhov, programov, aplikácii, registrácie a hostingu domén. Dohodou Celá SR.
Grafik/grafička pre web a design Práca s vektorovou, rastrovou alebo 3D grafikou, kreatívne myslenie a inovatívny prístup. Taktiež radi prijmeme ZŤP - Zdravotne Telesne Postihnutých, imobilných, "vozíčkarov",.... Spracovanie, úprava a tvorba grafiky webstránok, tlačovín a propagačných materiálov. Dohodou Celá SR.
Programátor/
programátorka
Znalosti programovacích a skriptovacích jazykov, analytické myslenie a schopnosť spolupracovať v kolektíve. Taktiež radi prijmeme ZŤP - Zdravotne Telesne Postihnutých, imobilných, "vozíčkarov",.... Analýza, spracovanie a vytvorenie www stránok, programov a aplikácií podľa požiadaviek zákazníka, úprava a udržiavanie webových stránok, programov a aplikácií, spracovanie prezentácií k vytvoreným programom a aplikáciám. Dohodou Celá SR.

V prípade záujmu nám prosím e-mailom s predmetom "PRACA" zašlite Váš životopis, motivačný list, o akú pozíciu sa uchádzate a ak máte k dispozícii ukážky Vašich prác na adresu praca.
Pracovná doba závisí od pozície, v predajni (vedúca/vedúci) podľa otváracích hodín s 1 hod. obed. prestávkou, ostatné podľa potreby a možnosti uchádzača.

Ospravedlňujeme sa Vám, ale pre veľký počet e-mailov, ktoré máme ich zväčša filtrujeme podľa inštrukcií a tak sa môže stať, že všetky neprečítame. Budeme sa však snažiť odpovedať na všetky e-maily a nie len na tie, ktoré nás zaujmú, resp. sa ozveme keď to bude aktuálne podľa pozície (bold).

Pokiaľ sú pozície "bold", tak sú stále neobsadené a teda aktuálne!

Ďakujeme za priazeň a pochopenie.


Aktualizované 18.03.2017.

Prihlásenie

meno: 
heslo: 
Prihlásiť

Registrácia
Zabudnuté heslo

Hľadáme šikovných ľudí, ktorí majú blízko k IT.
Ešte máme voľné pozície s výhodným finančným ohodnotením.
Viac info tu.

!AKCIA - Wifi Router Huawei
E5577C - akciová cena 59,24
EUR s DPH!

1 487,50 Sk
1 785,00 Sk
s DPH
49,37 EUR
59,25 EUR s DPH

!AKCIA - Wifi Router Huawei E5577C - akciová cena 59,24 EUR s DPH!

Akcia LTE WiFi modem Huawei E5577 / Mobilný WiFi hotspot s LTE 4G / Huawei E5577c - super cena Mobilný hotspot dokáže plniť niekoľko funkcií naraz....

TOP produkt

Notebook Dell Latitude E4310 13,3"/i5-M520/250GB/ 4G/DVD/WiFi/DOS

Notebook Dell Latitude E4310 13,3"/i5-M520/250GB/ 4G/DVD/WiFi/DOS

Spoľahlivý notebook v kvalitnom prevedení s 2 ročnou zárukou, s možnosťou k tomu dokúpiť dokovaciu stanicu so všetkými možnými portami, s matným 13.3"...

11 272,30 Sk

13 526,70 Sk s DPH

374,17 EUR
449,00 EUR s DPH


copyright © všetky práva vyhradené SuperPC.sk Konverzný kurz: 1EUR = 30,1260 Sk

hore

Valid XHTML 1.0 Transitional